Do góry

Destiny Scotland-zatrudni pokojówkę

Miasto:
Edynburg
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
3.5.2024
Data modyfikacji:
3.5.2024
Wyświetleń:
292

Opis

O firmie:

Destiny Scotland Apartments to wielokrotnie nagradzana firm zajmującą się wynajmem apartamentów w Edynburgu. Przyjmujemy gości rekreacyjnych i biznesowych, krótko- i długoterminowych.

Apartamenty serwisowe to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów, często atrakcyjniejsze od pokoi hotelowych.

Jako firma oferujemy dom z dala od domu z przestrzenią dla każdego, kto podróżuje samotnie, z rodziną lub częścią grupy.

Opis stanowiska:

· Odpowiedzialny za sprzątanie mieszkań, części wspólnych w apartamentach, upewniając się ze spełniony jest wymagany standard. Wymagamy również dużą dbałości o szczegóły;

· Serdecznie witaj gości, których mijasz w miejscach publicznych;

· Zawsze bądź uprzejmy i troskliwy wobec wszystkich gości;

· Weź udział we wszelkich szkoleniach wymaganych przez firmę

Preferowane umiejętności i doświadczenie:

· Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku pokojówki lub sprzątaczki, ale nie jest to konieczne, ponieważ odbędzie się szkolenie.

· Dobry gracz zespołowy

· Pozytywne nastawienie i podejście

· Zamiłowanie do wysokich standardów czystości i prezentacji

· Dobre umiejętności komunikacyjne/język angielski

· Znajomość i obsługi komputera

Rodzaj pracy: pół etatu/ pełen etat

Wynagrodzenie: 12.00 GBP za godzinę

Korzyści:

· Emerytura zakładowa

Harmonogram:

· Dzienna zmiana

· Dostępność w weekendy

Dodatkowe rodzaje wynagrodzeń:

· Roczna premia za wyniki

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV na e-mail: [email protected]

lub skontaktuj się z nami pod numerem +44(0)131 629 3888

Możliwość rozmowy w języku polskim przez telefon.

Kontakt

Kontakt:
Patryk

Lokalizacja

Ulica:
28 thistle street
Kod pocztowy:
EH2 1EN
Miasto:
Edynburg